Sieťky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu Pokiaľ si radi v letnom období čítate knihu pri rozsvietenom svetle a otvorenom okne, potom určite bojujete s otravným hmyzom vo svojej domácnosti alebo kancelárii. Tento častý problém za vás vyriešia sieťky proti hmyzu, ktoré je možné umiestniť ako do okien, tak do dverí.

Efektívna, praktická a takmer neviditeľná pomôcka, s ňou nemusíte riešiť dilemu, kedy v noci otvoríte okno a kedy nie. Táto ekologicky účinná a cenovo dostupná ochrana naberá hneď niekoľko podôb, v závislosti na tom, akému riešeniu dávate prednosť.

Sieťky proti hmyzu dodávame včetne výslednej montáže. Materiálovo a konštrukčne unikátne prevedenie, s ktorým sa spája doživotná záruka spojená s obvyklou a nenáročnou údržbou.

Zaobstarajte si okenné a dverové sieťky proti hmyzu a spríjemnite si letné obdobia. Zabudnite na akékoľvek bodnutie hmyzom vo svojom interiéri.Štandard

Sieťky proti hmyzu sú vhodné pre najrôznejšie typy drevených okien. To isté platí aj pre drevené dvere. Vždy sú dodávané produkty šité na mieru konkrétnemu okennému alebo dverovému otvoru.


Základným výrobným materiálom je extrudovaný hliník v kombinácii s jemnou sieťovinou. Spojenie, ktorého výsledkom je tvarová a farebná stálosť, pevnosť a mechanická odolnosť. Dôležité je predovšetkým precízne napojenie rámu, ktoré do značnej miery rozhoduje o finálnej kvalite vyhotovenia. I z toho dôvodu je na tieto časti poskytovaná doživotná záruka.

Praktické sieťky proti hmyzu sú dostupné v rozličných farebných variantoch, vďaka tomu ľahko zladíte s dizajnom okien a tie sa stanú elegantným doplnkom vaších okien a dverí.

Veľmi príjemnou vlastnosťou produktov je určite nenáročnosť z pohľadu údržby. Ku všetkému stačí len navlhčená handrička.

Radi vám pomôžeme s výberom vhodného sortimentu, prevedieme presné zameranie a odbornú montáž.


Varianty

Sieťky proti hmyzu sú prirodzenou súčasťou okien a dverí. V závislosti na type ich umiestnenia je možné zvoliť správny model produktu, ktorý vám bude vyhovovať svojím upevnením a výslednou podobou.

Nie je potrebné používať žiadne chemické a elektrické odpudzovače, keď existujú celodenné náhrady, s ktorými sa nemusíte obávať vetrať domácnosť ani v noci pri rozsvietenom svetle. Ochrané sieťky proti hmyzu sú vhodné pre všetky typy sklených výplní.

I na veľkej ploche je možné docieliť kvalitného a efektívneho odrážania nežiadúceho hmyzu. Dverné siete proti hmyzu majú niekoľko variant vyhotovenia, odlišného ovládania a výslednej podoby.