Vnútorné horizontálne žalúzie

Drevené dvere

Drevené dvere Potrebujete svoj interiér chrániť pred dopadajúcimi slnečnými lúčmi? Chcete získať viac súkromia a oprostiť sa od pohľadov ľudí prechádzajúcich okolo vášho domu či bytu? Potom do svojej domácnosti či kancelárie zakomponujte vnútorné horizontálne žalúzie.

Produkty vyrábané na mieru, s ktorými budete pohodlne a jednoducho púšťať svetlo do miestnosti, rovnako ako regulovať výslednú teplotu vo vnútri. Ekonomicky najprijateľnejší variant, ako vyriešiť všetky zmienené obtiaže.

Vnútorné horizontálne žalúzie sa hodia ku všetkým typom drevených okien, drevených svetlíkov či balkónových dverí. Najpoužívanejší tieniaci prvok, ktorý dodávame včetne samotného zamerania a finálnej montáže.

Doprajte si interiérové žalúzie nenáročné na čistenie a akúkoľvek údržbu.


Štandard

Vnútorné horizontálne žalúzie sú vyrábané z kvalitných materiálov, čo vypovedá o ich predĺženej životnosti. Žalúzie disponujú jednoduchým, avšak dômyselným mechanizmom pre pohodlnú reguláciu žalúzií.

Žalúzie sú nenáročné na montáž a nevyžadujú akúkoľvek stavebnú pripravenosť, preto ich je možné kombinovať v podstate s ľubovoľným typom skla.

Lamely žalúzií sú vyrábané z ľahkého hliníka v príslušnej hrúbke. Zároveň sa pýšia množstvom farebných úprav. Nechajte si do svojej nehnuteľnosti aplikovať praktický tieniaci element, ktorý vás nebude nijako obmedzovať pri umývaní okna, zároveň sa stane dizajnovou súčasťou okna a jeho praktické uchytenie bude neviditeľné. Vnútorné horizontálne žalúzie vám samozrejme odborne namontujeme.


Varianty

Tieniaca technika dosahuje najrôznejších podôb, v závislosti na tom, aké máte požiadavky z hľadiska ovládania, prichytenia a hlavne výsledného vzhľadu. Náš široký sortiment dokáže uspokojiť požiadavky náročných zákazníkov, ktorí vyžadujú vnútorné horizontálne žalúzie s pohodlnou reguláciou slnečných lúčov dopadajúcich do interiéru.

  • Vnútorné žalúzie Basic Design - vhodné pre okná s izolačným dvojsklom

  • Vnútorné žalúzie Isodesign 2006 - moderný vzhľad

  • Vnútorné žalúzie K-design - oblúkové prevedenie

  • Vnútorné žalúzie Bella - vhodné pre okná s trojsklom

Radi vám poradíme s výsledným nákupom správnych žalúzií. Doporučíme vám model podľa vaších požiadaviek, zameriame konkrétne priestory a zrealizujeme finálnu montáž.

Vnútorné žalúzie
Vnútorné žalúzie