Drevené EURO dvere

Drevené dvere

Drevené dvere Vchodové dvere sú dôležitou a neoddeliteľnou súčasťou ľubovoľnej nehnuteľnosti. Vstup do objektu, od ktorého je vyžadovaná ako určitá elegancia, tak výsledná bezpečnosť.

Ak preferujete v tejto oblasti prírodné materiály pôsobiace útulným dojmom, sú jednoznačnou voľbou drevené euro dvere. Drevené dvere sú zhotovené z euro hranolov s primárnou vlastnosťou výraznej odolnosti voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Vďaka vhodným výplniam dosahujú vchodové a balkónové dvere vynikajúce hodnoty koeficientu prestupu tepla.

Vďaka zákazkovej výrobe sú uspokojené i tie najnáročnejsie požiadavky na atypické rozmery a vzhľadové varianty. Vchodové dvere sú konštrukčne prepracovaným produktom s dlhou životnosťou a vysokou spoľahlivosťou, korešpondujúcou s pohodlným a jednoduchým užívaním. V tejto kvalite vám tiež zhotovíme balkónové dvere.

Prírodný dizajn, široká farebná škálovateľnosť, mechanická odolnosť a splnenie tepelno-izolačných noriem, to sú drevené euro dvere s päťročnou zárukou, profesionálnou výrobou a odbornou montážou. Vyberte si vaše dvere, ktoré budú do najmenšieho detailu zodpovedať vašim požiadavkám.

Drevené dvere


Štandard EURO

Drevené euro dvere sú konštručne pevným a robustným výrobkom, o čo sa starajú použité euro hranoly- Vchodové dvere podliehajú všetkým príslušným normám STN a spĺňajú štandardy komfortného užívania.

Rám dverí je zhotovený z lepených profilov. Trojvrstvové prevedenie, u ktorého dochádza k prvotriednemu spoju, je zárukou vysokej pevnosti a odolnosti. Samotné rámy sa včetne použitých výplní pýšia vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami.


Vchodové dvere sa skladajú hneď z niekoľkých častí a ich výslednú podobu máte pod plnou kontrolou. Okrem rámov z euro hranolov sú tu ľubovolné výplne, včetne tých sklenených. Zvoliť si móžete taktiež typ povrchovej úpravy.

V rámci štandardu euro sú kladené zodpovedajúce požiadavky na kovanie, s ktorým je možné docieliť patričnej bezpečnosti a pohodlnej ovládateľnosti.

Vchodové a balkónové dvere tvoria kvalitne spracovaný celok v kombinácii s najrôznejšími prahmi, ktoré sú súčasťou dverí. Zvoliť si môžete prírodné drevené prahy alebo kovové prevedenie pre vyššiu odolnosť pri zvýšenom namáhaní. Na dverové prahy sú kladené výsoké nároky v oblasti estetiky, bezbariérovosti a odolnosti.

Vysoký štandard vchodových dverí spĺňa všetky mechanické a dizajnové požiadavky. Vďaka tomu sa výrobky hodia nie len k rodinným domom, ale taktiež do bytových komplexov či komerčných priestorov.


Povrchová úprava

Dvere musia byť nie len plnohodnotne funkčným elementom nehnuteľnosti, ale taktiež oku lahodiacim prvkom. Z tohoto dôvodu sú vchodové dvere opatrené špeciálnou povrchovou vrstvou. Euro hranoly včetne výplní prejdú niekoľkofázovým procesom, kde na jeho konci sú dvere zodpovedajúce požiadavkám klienta, a to nie len z hľadiska odolnosti, pevnosti ale aj vzhľadu.

Vchodové a balkónové dvere vyrábame s garantovanou zárukou až 5 rokov, čo do značnej miery vypovedá o precíznosti celého spracovania.

Povrchová úprava začína máčaním, pokračuje morením a končí nanášaním lazúry pomocou tlakového striekania. Vo všetkých prípadoch sa jedná o profesionálne a špičkové technologické postupy, s nimi sa spája nemecká kvalita použitého príslušenstva.

V ponuke je hneď niekoľko farebných odtieňov lazúr, ktoré môžete kombinovať s najrôznejšími stavebnými prvkami.

Pre dosiahnutie stálosti odtieňov a dlhoročnej životnosti drevených dverí doporučujeme lazúru udržiavať balíčkom voskových prípravkov Zowosan.

Vzorkovník povrchovej úpravy Zowosan

Sklo

Vchodové dvere vyrábame v najrôznejších podobách podľa konkrétneho priania zákazníka.

Jednou z najčastejších výplní sú izolačné dvojsklá a trojsklá s koeficientom prestupu tepla K 0,6 a K 1,1. Okrem čírych skiel sú predovšetkým u vchodových dverí aplikované sklenené tabule pieskované, brúsené a s ľubovoľnými reliéfmi. Zvoliť si môžete i praktické sklo so slnečnou clonou alebo bezpečnostné sklo opatrené špeciálnou nepriestrelnou fóliou.

Prierez izolačným sklom


Dekór a prevedenie skla

Vkladané sklo nemusí byť len klasické číre prevedenie, ako je bežné. Predovšetkým do euro dveri sú vložené sklá s najrôznejšími vzormi. Výnimkou nie je ani sklo s nepriestrelnou vrstvou alebo výplňou so slnečnou clonou.

O finálnej kvalite drevených dverí vypovedajú tie najmenšie detaily, medzi ktoré patrí aj precízna skladba skla a jeho založenie. Medzi jednotlivými tabuľami skla sa nachádza vzácny plyn a v spodných častiach sú zasadené dištančné profily s molekulovým sitom a trvalo pružným a plastickým tmelom. Vďaka tomu dochádza k minimálnym únikom tepla z nehnutelnosti von a zároveň k prvotriednej akustickej izolácii z vonkajších priestorov. Výsledný výber zodpovedá potrebám a požiadavkám zákazníka.

Drevo

Vzhľadom na to, že sú na dvere kladené vysoké nároky týkajúce sa bezpečnosti, vzhľadu a mechanickej odolnosti, sú pre ich výrobu používané len špičkové prírodné materiály. Euro hranoly od certifikovaného slovenského dodávateľa, s ktorého sortimentom sa spája predovšetkým kvalita spracovania.

Vchodové a balkónové dvere sú najčastejšie vyrábané zo smreku a to v dvoch variantách.

  • Nadpájaný profil

  • Fixný profil

Pokiaľ máte záujem o vyššiu tvrdosť materiálu, je jednoznačnou voľbou dub triedy A.

Drevené euro dvere sú tradičným a esteticky originálnym produktom. Je to dlhá životnosť a vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti, ktoré sa postarajú o vašu celkovú spokojnosť.

V našom podaní je to hlavne tvarová stálosť, odolnosť voči poveternostným podmienkam a povrchová úprava v rozmanitom farebnom vyhotovení.

Drevené euro hranoly

Bezpečnosť

Vchodové a balkónové dvere majú pôsobiť nie len pekne, ale taktiež bezpečne. Práve na túto oblasť sú kladené značné nároky, s prihliadnutím k tomu, že sa jedná o vstup do nehnuteľnosti.

Vysokého bezpečnostného stupňa je dosiahnuté už samotnou konštrukciou drevených euro dverí, ktoré sú pevné a odolné voči mechanickému poškodeniu. Ďaľším účinným a efektívnym prvkom je voľba správneho kovania.

Prepracovaným, variabilným a flexibilným kovaním MACO pre drevené dvere je možné docieliť masívneho zabezpečenia, včetne profesionálnej montáže šitej na mieru.

K dreveným dverám je možné priobjednať špeciálne úpravy výplní, medzi ktorými figurujú nepriestrelné sklá, špeciálne fólie a mnohé iné.

Dverný zámok pre vchodové dvere